top of page

Про історичний факультет

Термін навчання з усіх спеціальностей:
-Бакалавр – 4 роки
-Спеціаліст, магістр -  6 років.
-Існує можливість паралельного навчання на кафедрі військової підготовки НТУ "ХПІ" та ХУПС  імені І.Кожедуба.
-На факультеті працює аспірантура та докторантура.
Підготовку зі спеціальних дисциплін забезпечують кафедри історії України, кафедра всесвітньої історії, географії, кафедра суспільно-правових дисциплін та менеджменту освіти, філософії. Заняття зі спеціальних дисциплін ведуть 30 викладачів, серед яких 6 докторів наук, професорів, 18 кандидатів наук, доцентів.
Випускники факультету підготовлені до роботи у різних сферах: вченими та  викладачами в школах, технікумах, вузах; журналістами, спічрайтерами та аналітиками у громадських організаціях. За роки навчання формується звичка постійного порівняння та аналізу, вміння аргументувати свою точку зору, формулювати ідеї, відстоювати їх у полеміці, що є затребуваним у сучасних роботодавців.  Міцний фундамент отриманої історичної освіти дозволяє будувати практично будь-яку кар’єру.

Матеріальна база. Працює 2 комп’ютерних класа, є бібліотека спеціальної літератури.

Позааудиторна діяльність студентів. На факультеті постійно діє Студентське наукове товариство, наукові гуртки, дискусійний клуб "Толерант", гурток поезії, археологічний гурток, відеоклуб "Clio Cinema", театральний гурток "МХАТ отдыхает", клуб КВК, танцювальний гурток "Алегретто",вокальний чоловічий ансамбль «Витребеньки», вокальний жіночий ансамбль «Відлуння». Щороку студенти проходять археологічну, географічну польову, музейно-архівну та табірну практику. Студенти історичного факультету є переможцями наукових конкурсів, Всеукраїнських Олімпіад та турнірів з історії;  учасниками  міжнародних грантових програм. 


У вільний від навчання час студенти активно беруть участь у волонтерських акціях, козацьких заходах університету і міста. Традиційно на факультеті проводяться "День першокурсника", "Посвята в історики", "Посвята в археологи", "День закоханих", "Міс та містер факультет", «Тиждень історика», «Конкурс ораторів».  Студенти можуть реалізувати свої поетичні, вокальні, танцювальні, гумористичні  здібності у відповідних гуртках і клубах.

ЧЕТВЕР 29.10.2015

Декан:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Бережна Світлана Вікторівна,
доктор філософських наук, професор 
кафедри суспільно-правових дисциплін і менеджменту освіти

 

Більш докладну інформацію шукайте в приймальному відділенні:

ПОРЯДОК РОБОТИ

(дні тижня та години):

Пн. — пт., 9:00—16:00

 (перерва – 12.00-13.00),

тел. (0572) 68-14-34
 

Для отримання подробиць - заповніть форму нижче:

Повідомлення відправлено!

bottom of page